O nas

Jesteśmy doświadczonymi tłumaczami języka niemieckiego, specjalizującymi się w tłumaczeniach pisemnych tekstów technicznych, prawniczych i biznesowych, które nie wymagają uwierzytelnienia. Nasze doświadczenie poparte jest teoretycznym i praktycznym przygotowaniem do zawodu tłumacza.

 

 

PIOTR STOPPEL

Jestem tłumaczem języka niemieckiego tekstów technicznych, prawniczych i biznesowych. Posiadam uprawnienia tłumacza technicznego Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT. 

 

Od 2002 roku pracuję jako tłumacz wykonując tłumaczenia na rzecz przedsiębiorstw prywatnych, fundacji, stowarzyszeń i biur tłumaczeń z Polski, Niemiec oraz Szwajcarii. 

 

Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim o kierunku filologia germańska. Jestem również absolwentem renomowanej Szkoły Tłumaczy i Języków Obcych przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

Po szkole średniej technicznej przebywałem w Niemczech uczestnicząc w wielu kursach językowych i składając egzamin w Instytucie Goethego we Frankfurcie nad Menem.

KATARZYNA STOPPEL

Jestem tłumaczem pisemnym języka niemieckiego specjalizującym się w tekstach prawniczych. 

 

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim o kierunku filologia germańska. Jestem także absolwentką renomowanej Szkoły Tłumaczy i Języków Obcych przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

Od 2006 roku wykonuję tłumaczenia prawnicze pracując w kancelarii radcowskiej ukierunkowanej na obsługę klientów  niemieckojęzycznych.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy!